Forum

question-circle Malo pricamo o SERVERU

Više
28 avg 2019 00:28 #234285 od vRoooS
vRoooS je napravio/la temu Malo pricamo o SERVERU
Pozz svima pre svega.

Igram na ovom serveru jos od davne 2016. godine. Stalno sam menjao nick pa me dosta igraca ( starih igraca ) ni ne prepoznaje, ali to je sada manje vazno. Ovu temu zapocinjem iz razloga sto ne mogu da shvatim u cemu je problem da SERVEROM.

Kada sam poceo da igram na vasem serveru, anticheat niste ni imali, bilo je hakera i koristili su sve i svasta, onda ste ubacili anticheat koji je radio kako je radio ( ne bas najbolje ), ali bili su tu moderatori i radili svoj posao. Banovali, pre svega igrace sa kill aurom, a zatim i one koji koriste xray ( lako za zakljuciti da su bili aktivni ) pratili svakog igraca kako bi proverili ima li xray. U sadasnjoj sezoni koliko se secam nijedan moderator nije banovao nijednog igraca zbog xray-a ( a ima ih ).

Drugi problem koji je tada postojao je bagovanje itema i svi se secaju cuvenog megasa i ostale ekipe, navodno to bagovanje sprecavate, ali koliko vidim i ove sezone nije bas nesto spreceno, tu su stakovi i stakovi spawnera, encki, dijamanata ( ocito iskopanih xray-om ). Ove sezone od oko 50 spawnera koje sam pronasao, 30 njih je bilo iskopano uz pomoc x-ray sto se moze zakljuciti veoma lak ( spawner je tacno ispod rupe 1x1 kopano do spawnera a u okolini je svuda zid ).

Treci problem koji onda nije postojao, a sada postoji je LAGGGGGGGG. Okej i onda jeste laggovalo, ali ako me pamcenje dobro sluzi nisam siguran da sam morao jedan blok da kopam 15 puta ili jednog moba da udarim 115 puta.

Custom enchantovi???Zasto postoje, stvaraju ogroman lagg, koliko znam vise nisu radili nego sto jesu zbog lagova, nisu prakticni, nemaju svrhu, ne poboljsavaju igru. Potpuno NEPOTREBNA stvar u igri.

Predlog: Vratite na 1.8 verziju makar, razmisljajmo logicno: u ranijim verzijama ima mnogo manje itema, sta ce biti one tamo sezone ili one tamo kad promenite samo cete dodavati jos blokova, zivotinja, i ostalih stvari da ne nabrajam, ne vidim zasto bi ranija verzija bila zahtevnija, ali dobro na vama je sve sta cete i kako cete, a mi smo tu samo da "uzivamo" ili makar pokusamo u "prijatnoj" igri.

Zakljucak: Sve vise i vise problema, sve gore i gore verzije za multiplayer igru, sva manja i manja aktivnost moderatora na serveru ( no hate, znam da ste aktivni u resavanju problema, ili bar u pokusaju resavanja istih, ali sto se tice aktivnosti u igri i pracenja igraca...) , sve manje i manje igraca, kraj postojanja, smak sveta, ok bez poslednja 2 ;)

Pozdrav za kraj, vas stari igrac : eLq1vLL/AppLe/Jabuka/AppLe/vRoooS itd itd...
P.S. (Faction-Bastovani), stavljam ovo u bug sekciji jer ne vidim drugu opciju, a ako je pronadjem stavljam i tamo!
.
Zahvalnice:: SpartanFTW, Gergő

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
28 avg 2019 02:03 - 28 avg 2019 02:04 #234329 od NYUAH0
NYUAH0 je odgovorio/la na temu Malo pricamo o SERVERU
Molimo vas da se prijavite da vidite odgovore
Last edit: 28 avg 2019 02:04 by NYUAH0.
Zahvalnice:: Gergő, vRoooS

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Vreme kreiranja strane: 0.030 sekundi