Forum

lightbulb Kako preuzeti, instalirati, podesiti TeamSpeak3 i pridružiti se našem serveru?

Više
10 jul 2019 20:47 - 10 jul 2019 21:06 #226399 od Midza43
Pozdrav za sve igrače i prijatelje SERB CRAFT-a.

U posljednje vrijeme dobio sam jako puno pitanja i poruka vezanih za TeamSpeak3.
"Kako instalirati?", "Ne radi mi mikrofon, kako da podesim?", "Instalirao sam TeamSpeak3, ali ne znam kako da se povežem na vaš server"
Zato ovom prilikom, odlučio sam vam napraviti jedan detaljan tutorijal o tome kako pravilno i sigurno da preuzmete TeamSpeak3, kako da ga instalirate, podesite neke osnovne postavke i kako da se pridružite našem TS3 serveru.

NAPOMENA: TeamSpeak posjeduje svoju zvaničnu stranicu, te jedini siguran način jeste da preuzmete TS3 sa njihove stranice i sa sljedećeg linka koji ću da ostavim tu dole. Skidanjem navedenog programa sa bilo kojeg drugog sajta, možete se izložiti riziku zaraze virusa, spyware-a, keylogg-era i sl. Zato ukoliko želite preuzeti TeamSpeak3 sigurno i bezbjedno, koristite link koji sam vam ostavio dole, jer u suprotnom NE ODGOVARAM za bilo kakve zaraze virusima i sličnim zlonamjernim softverima.

1. PREUZIMANJE (DOWNLOAD) TEAMSPEAK3 PROGRAMA
Upozorenje: Otkrivanje! [ Kliknite da raširite ]

2. INSTALACIJA TEAMSPEAK3 PROGRAMA

3. PODEŠAVANJE TEAMSPEAK3 PROGRAMA I POVEZIVANJE NA SERVER
Nadam se da sam vam pomogao ovim tutorijalom i želim vam srećno druženje. PS: Pročitajte pravila našeg TS3 servera, kako ne bi upadali u nevolje :)

if (argc > 1 && strcmp(argv[1], "--advice") == 0) { printf("Don't Panic!\n"); exit(42); }
Last edit: 10 jul 2019 21:06 by Midza43.
Zahvalnice:: Manic12, DirtyDeath, wiked7778, TechnoGamerHD, Lestra, acBee, NegroBambino

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
11 jul 2019 18:44 #226581 od NegroBambino
Molimo vas da se prijavite da vidite odgovore
Zahvalnice:: Midza43

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Vreme kreiranja strane: 0.043 sekundi